Нова Экспозицiя
Крути 1918
Давно выяснено, что при оценке дизайна и композиции читаемый текст мешает сосредоточиться. Lorem Ipsum используют потому, что тот обеспечивает более или менее стандартное заполнение шаблона, а также реальное распределение букв и пробелов в абзацах, которое не получается при простой дубликации "Здесь ваш текст.. Здесь ваш текст..
Дiзнатися бiльше
Сторiнки нашоÏ iсторiÏ
1918
ЕКСПОНАТИ
ГАЛЕРЕЯ У ЦИФРАХ
KIлькIсть експонатIв
110
Площа експозицIÏ кв.м.
1700
СюжетнI композицIÏ
25
Картини, мапи, дIорами
300
Наша Meta
Наша мета – підвищення самооцінки українців і зростання їх національної свідомості на основі демонстрації успіхів великих предків і позитивних моментів в історії України.
ЦIлI I завдання
Цілі та завдання: показати славні сторінки історії нашої нації, в яких прославились окремі українці і наша нація, щоб усі, хто має предків українців, повірив в себе, відчув справжню гордість, патріотизм і віру в Україну.
IДЕОЛОГIЯ
ПРОЕКТУ
Давно з'ясовано, що при оцінці дизайну і композиції читаний текст заважає зосередитися. Lorem Ipsum використовують тому, що той забезпечує більш або менш стандартне заповнення шаблону, а також реальний розподіл букв і пробілів в абзацах, яке не виходить за простий дублікації "Тут іде текст." Тут іде текст. "Тут іде текст. "" Багато програм верстування та редактори HTML використовують Lorem Ipsum як тексту за замовчуванням, так що пошук за ключовими словами "lorem ipsum" відразу показує, як багато веб-сторінок все ще чекають свого справжнього народження. За минулі роки текст Lorem Ipsum отримав багато версій. Деякі версії з'явилися помилково, деякі - умисно (наприклад, гумористичні варіанти).
Дiзнатя бiльше
ЗВЕРНЕННЯ ЗАСНОВНИКА
ГАЛЕРЕÏ ВАЛЕРIЯ ГАЛАНА
 
Хто такі українці?
Є історія у літописах, в історичних виданнях, легендах, переказах наших бабусь, у фольклорі. Але багато чого втратилось, знищилось, забулось. Наші недруги неодноразово “допомагали” нам забувати нашу історію, а особливо ті сторінки подій, які є гордістю народу і на яких ми повинні були б виховувати наших дітей, онуків, наш народ український! Напевно, вже давно час створити національну ідею, навколо якої зможемо об’єднати усіх українців у світі.
Дiзнатя бiльше
НАШI ПАРТНЕРИ